7 бер. 2015

Зі святом - 8 БЕРЕЗНЯ!

Колектив Донецького обласного центру туризму та краєзнавства поздоровляє всіх жінок зі святом - 8 БЕРЕЗНЯ!
7 бер. 2015

Гурток "Літературне краєзнавство" відмітив день народження Тараса Григоровича Шевченка

6 березня 2015 року вихованці гуртка "Літературне краєзнавство" Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівник - А. Валієва) взяли участь у заході, присвяченому 201 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка під назвою "Тарас Шевченко - України син" , який відбувся на базі загальноосвітньої школи № 18 міста Слов'янська. Метою заходу було поглибити знання дітей про одну з найголовніших постатей Української літератури.
5 бер. 2015

Пройшли особисті змагання з пішохідного туризму серед вихованців туристсько-спортивних гуртків

1 березня 2015 року у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості м. Дружківки пройшли особисті змагання з пішохідного туризму серед вихованців туристсько-спортивних гуртків. Змагання мали на меті закріплення знань, вмінь і навичок отриманих на заняттях гуртків, підвищення майстерності юних спортсменів. Також у заході прийняли участь вихованці Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (гурток «Спортивне орієнтування», керівник Мирна Г.Й.).
27 лют. 2015

Першість ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "Сніжинка-2015"

Першість ДОН зі спортивного орієнтування відбудеться 14 березня 2015 р. в м. Краматорськ (Парк культури та відпочинку «Ювілейний»), відповідно до наказу ДОН Донецької облдержад-міністрації № 41 від 16.02.2015 р. • Змагання проводяться на території парку «Ювілейний»; карта для спортивного орієнту-вання - кольорова. Масштаб 1:5000 (в 1 см 50 метрів), Н = 2,5 метри. Автор: Тарасенко С. • Місцевість: паркова зона з листяними насадженнями, є відкриті ділянки, багато стежок; асфальтовані алеї і ґрунтові дороги. У центральній частині карти – ставок. • Рельєф: глибокі яри, канави, круті схили, мікроямки, горби.
26 лют. 2015

Найстарші учні десятого інтернату грали у "Туристський дивосвіт"

Спортивно-краєзнавча гра «Туристський Дивосвіт» була проведена Донецьким центром туризму та краєзнавства з учнями краматорської школи І-ІІ ступенів №10 за підтримки депутата ВР Максима Єфімова. Цього разу змагались учні 8 і 9 класів, тож і завдання були уже дорослі. Гра передбачала три станції: естафета, смуга перешкод та історико-краєзнавча.
20 лют. 2015

«Туристський дивосвіт» пройшов у краматорській школі-інтернаті №10

20 лютого 2015 року співробітники Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді провели спортивно-краєзнавчу гру «Туристський дивосвіт» для учнів 5, 6, 7-х класів цієї школи. Гра проходила за підтримки депутата Верховної ради України - Максима Єфімова.
18 лют. 2015

Відбулися відкриті змагання з пішохідного туризму (спецзавдання) у Слов'янську

Відбулися відкриті змагання з пішохідного туризму (спецзавдання) у Слов'янську серед учнівської молоді
2 лют. 2015

Юні туристи у гостинному Закартпатті

З 20 по 29 січня 2015 року група юних туристів Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівник Мирна Г.Й.) з метою виховання гуртківців на традиціях і звичаях українського народу, вивчення його історичної та культурної спадщини, формування у них високої патріотичної свідомості прийняла участь у етнографічної експедиції по Закарпаттю.
28 січ. 2015

Метру дитячого туризму в Донецькій області-75!

28 січня 2015 року відзначає 75-ти річний ювілей Євген Іванович Воронін, керівник гуртків «Спортивне орієнтування» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.
26 січ. 2015

Триває обласний тур Всеукраїнської експедиції "Історія міст і сіл"

Нагадуємо, що триває ІІ (обласний тур) Всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл".