12 жовт. 2015

Екскурсія до Комишувахи

3 жовтня 2015 року 13 вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, які навчаються у Краматорській санаторній школа-інтернат №10, зі своїми однокласниками та батьками, відвідали з екскурсією мальовничий куточок рідного краю – рукотворне природне диво в селі Комишуваха.
9 жовт. 2015

Приклад заявки

2 жовт. 2015

Лист, додаткова інформація щодо проведення Кубку ДОН "Осінні старти - 2015"

Додаткова інформація щодо проведення Кубку ДОН "Осінні старти - 2015"
2 жовт. 2015

Заява до участі в Кубку ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "Осінні старти - 2015"

Сіверський Донець очима молоді - 2015

Переможці регіонального конкурсу «Сіверський Донець очима молоді - 2015»

V фестиваль туристської пісні

25 вересня 2015 року вихованці туристського клубу «ТОР», учні старших класів та вчителі взяли участь у фестивалі туристської пісні «Наповнимо музикою серця …»,присвячений Міжнародному Дню туризму

Гуртківці ОЦТК дали майстер–клас у Маріуполі

25 вересня 2015 року у міському саду м. Маріуполь відбувся семінар-презентація дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), який проводився творчим колективом загальноосвітньою школи № 26 м. Маріуполь.
27 вер. 2015

В Дружківці святкували День туризму

У туристів м. Дружківки вже стало традицією святкуватиВсесвітній День туризму у виді змагань. Так, 27 вересня 2015року у міському парку «Ленінська Іскра» третій рік поспіль під патронатом міського голови відбулися туристсько-спортивні змагання.
26 вер. 2015

Відкрите змагання зі спортивного мікро-орієнтування у Слов’янську

26 вересня 2015 року Центр дитячої та юнацької творчості провів відкриті міські змагання зі мікро-орієнтування «Лабіринт» серед учнівської молоді, які проводилися на мікрорайоні Артема. Свято присвячувався Всесвітньому Дню туризму.
22 вер. 2015

«День відкритих дверей» Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства

19 вересня 2015 року відбувся «День відкритих дверей» Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, присвячений Всесвітньому Дню туризму