15 вер. 2015

Першість з водного туризму

Краматорчани на першості з водного туризму
14 вер. 2015

Майстер-2015

З 3 по 6 вересня 2015 року у селищі Тимченки Зміївського району Харківської області Харківська обласна федерація спортивного орієнтування проводила міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «Майстер-2015».
25 серп. 2015

"Торські соколи" на "Джурі-2015"

ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» - «Джура 2015: Гетьманська Україна» відбувся у трьох областях України з 13до 24 серпня. У гри брали участь 26 роїв із 24 областей України, АР Крим (діти-переселенці) та міста Києва. Всього 208 дітей, 52 керівники та виховники роїв та 65 осіб у складі таборової старшини, суддівської колегії та впорядників. Команду Донецької області представляли вихованці Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, учні краматорської української гімназії - рій «Торські соколи» (керівник рою – Бульбенко О.О., виховник -Тищенко Л.А.)
12 серп. 2015

Донецькі спортсмени-орієнтувальники змагалися на ІІІ Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

З 6 по 9 серпня 2015 року у мальовничому місці поблизу с. Оріховиця Ужгородського району Закарпатської області відбувся третій Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних навчальних закладів. У змаганнях прийняли участь 250 юних спортсменів-орієнтувальників із 14 областей України (24 команди). Організатор змагань – Закарпатський обласний центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді. Команду Донецької області представляли кращі юні спортсмени-орієнтувальники області, вихованці Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з міст Дружківки, Краматорська, Маріуполя (тренери Кузьмін І.Є., Мирний О.М., Воронін Є.І., Мирна Г.Й., Лащенко О.Ю.).
31 лип. 2015

Визначено переможців ІІІ туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» за 2014 рік

Відповідно до Умов проведення Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» у позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах областей та міста Києва було проведено І та ІІ тури конкурсу робіт експедиції. Кращі роботи 2-го туру експедиції направлені для участі у ІІІ (Всеукраїнському) турі.
28 лип. 2015

Команда юних краєзнавців Донецької області повернулася з Всеукраїнського зльоту туристів-краєзнавців

У Центральному таборі туристського активу учнів України в Іршавському районі на Закарпатті 19 – 26 липня 2015 року пройшов X Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців. Закарпатська область гостинно зустріла делегації юних краєзнавців з 18 регіонів України. Команду Донецької області на цьому заході представляли учні 7, 8-х класів ЗОШ № 25 м. Краматорська, вихованці гуртків ОЦТК (керівник команди – Вікторія Миколаївна Санагурська).
17 лип. 2015

Збірна команда юних туристів змагалася у 44-му Чемпіонаті України з ТПТ

З 03-13 липня 2015 року у с. Оріховиця Ужгородського району Закарпатської області відбувся 44 Чемпіонат України з пішохідного туризму серед юніорів. «Україна – єдина країна», це гасло вкотре підтвердили 348 юних туристів, які приїхали на Закарпаття з 23 регіонів України і м. Києва, аби взяти участь у Чемпіонаті. До суддівства було залучено понад 60 суддів вищих категорій з усієї України. Донеччину представляла збірна команда області.
11 лип. 2015

Водний похід "Схід-Захід разом" на Черемоші

На початку липня 2015 року група вихованців Донецького обласного центру туризму та краєзнавства під керівництвом Мирного О.М., інструктору з туризму ОЦТК у кількості 10 чоловік на запрошення Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Чернівецької області (директор Дудка А.П.) за підтримки Райдержадміністрації та управління освіти смт. Глибока згідно проекту «Схід-захід разом» , з метою оздоровлення та проходження спортивного походу І категорії складності по річки Черемош на катамаранах прийняли участь у пересувному оздоровчому наметовому таборі «Райдуга».
3 лип. 2015

Туристи Донеччини взяли участь у Чемпіонат Закарпатської області серед юнаків з пішохідного туризму «Євро Карпати - 2015»

З 28 червня по 2 липня 2015 року відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму - відкритий Чемпіонат Закарпатської області серед юнаків з пішохідного туризму «Євро Карпати - 2015» (с. Оріховиця, Ужгородського р-ну, Закарпатської обл.) Турнір, у якому беруть участь школярі 2001-2003 років народження, на теренах Закарпаття проходять щороку.
23 черв. 2015

Туристична база «Лісова» знову гостинно зустрічала юних туристів-спортсменів

З 17 по 21 червня у с. Торське Краснолиманського району Донецький обласний центр туризму та краєзнавства провів 47 зліт-Чемпіонат зі спортивного туризму серед учнівської молоді нашої області. 11 команд з міст: Артемівська, Дружківки, Добропілля, Краматорська, Слов’янська змагалися на туристських дистанціях, у спортивному орієнтуванні, у конкурсній програмі. Змагання відбувалися у двох вікових групах. Дні змагань промайнули яскравим калейдоскопом і навіть негода не стала перешкодою у визначенні кращих спортсменів-школярів Донецької області.