Герої нескореної Батьківщини

Відзначення Дня добровольця в гуртку ОЦТК «Історичне краєзнавство»

Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця

9 бер. 2021

9 березня – День народження Тараса Шевченка

Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, який вільно працював як українською, так і російською мовами, Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці Київської губернії, що нині є Черкаською областю.
5 бер. 2021

Міжнародний жіночий день

До Міжнародного жіночого дня з метою виховання любові, поваги та шанобливого ставлення до жінки долучилося понад 150 вихованців гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді з міст Авдіївка, Вугледар, Краматорськ, Покровськ, Селидове, Великоновоселківського, Краматорського районів та Черкаської ОТГ. Свої привітання вихованці організували у флешмобі «Вітаємо найчарівніших!» та викладали їх в соціальних мережах з хештегами #8березня #ОЦТК
4 бер. 2021

Участь вихованців ОЦТК у зимовому Чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування

27 та 28 лютого 2021 року у м. Святогірськ відбувся зимовий Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом). У змаганнях взяли участь понад 100 учасників, з них 40 вихованців Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК).
2 бер. 2021

«ПІЗНАЙ СЕБЕ, СВІЙ РІД, СВІЙ НАРІД»

25 лютого 2021 році на Харківщині в онлайн-форматі відбулася ХV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». Понад ста учасників з різних куточків нашої країни надіслали свої дослідження та відеозаписи виступів, які розміщувалися на YouTube каналі за такими напрямами: «Г.С. Сковорода: життя, творчість, погляди», «Етнографічні особливості краю», «Глобальні проблеми сучасності», «Духовні скарби мого краю», «Сенс життя у поглядах сучасної молоді», «100 років Української революції».
25 лют. 2021

Нехай мої струни лунають…

25 лютого 2021 року на базі Краматорської української гімназії відбувся культурний захід, присвячений 150-річному ювілею Лесі Українки. Літературна вітальня «Нехай мої струни лунають…» гостинно відчинила свої двері шанувальникам творчості нашої видатної поетеси. Всі присутні мали змогу поринути у світ чудового, мелодійного, чаруючого українського слова, яке лунало з уст вихованців Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – Центр).
25 лют. 2021

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З ПИТАНЬ КРАЄЗНАВСТВА ДЛЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧУ РОБОТУ У МІСТАХ ТА РАЙОНАХ ОБЛАСТІ

24 лютого 2021 року у дистанційному режимі Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді провів обласний семінар-практикум з питань краєзнавства для відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу у містах та районах області.
24 лют. 2021

150 років з Дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки - однієї із центральних постатей в історії національної культури.