25 квіт. 2015

Пройшов перший день «Веснянки-2015»

25 квітня пройшов перший день Чемпіонат ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Веснянка – 2015», присвячений 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.
21 квіт. 2015

Учні краматорської школи №33 сказали: «Ні тероризму!»

21 квітня в ЗОШ I-III ступенів № 33 м. Краматорськ пройшов «День цивільного захисту». Темою дня став «Тероризм, його види, прояви, запобігання». Програма заходу була дуже насиченою: лінійка відкриття, виступ агітбригади, виховні години, відкриті уроки з «Основ здоров’я», виставка плакатів за даною тематикою.
20 квіт. 2015

Відбулися міські відкриті особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Веснянка-2015» у м. Дружківка

У м. Дружківки у міському парку «Ленінська іскра» 17 квітня 2015 року відбулися міські відкриті особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Веснянка-2015». 120 юних спортсменів-орієнтувальників з Дружківки, Слов'янська, Добропілля змагались на дистанції «Орієнтування у заданому напрямку».
17 квіт. 2015

Гуртківці ОЦТК змагалися у "В'язанні вузлів" (фотозвіт)

17 квітня гуртківці Донецького обласного центру туризму взяли участь у особисто-командних змаганнях "В'язання вузлів"
17 квіт. 2015

Відкрита он-лайн реєстрація Чемпіонату ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Донецької області «Веснянка – 2015» присвячений 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї р

Чемпіонат ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Донецької області «Веснянка – 2015» відбудеться 23-26 квітня 2015 р. у с. Торське Краснолиманського району (т/б «Лісова»).
14 квіт. 2015

Відбулися відкриті особисто-командні змагання з пішохідного туризму (змагання зв'язок) серед вихованців туристських гуртків

Традиційним стало проведення змагань з туризму у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості м. Дружківки з метою підвищення майстерності юних спортсменів зі спортивного туризму. Так 11 квітня 2015 року відбулися відкриті особисто-командні змагання з пішохідного туризму (змагання зв'язок) серед вихованців туристських гуртків.
8 квіт. 2015

Інформація щодо проведення заходів 2015 року в межах щорічної обласної пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний»

У 2015 році згідно з наказом Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді від 07.04 2015 р. № 23 в межах щорічної обласної пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний» (далі – експедиція «Донбас екскурсійний») у Донецькій області проводяться: Конкурс презентацій пам’ятників «Застиглі миттєвості», Конкурс есе «Розповідає старе фото», Конкурс туристсько-краєзнавчих та екскурсійних об’єктів «Мій рідний Донбас».
7 квіт. 2015

На канікулах юні краєзнавці "відкривали" рідне місто

На весняних канікулах вихованці гуртка «Літературне краєзнавство» відвідали Слов'янський краєзнавчий музей разом з керівником Валієвою А.Ф. Діти ближче познайомились з історією рідного краю, дізнались про життя свого міста в різні епохи. Вихованці поринули в історію Слов'янська разом з екскурсоводом, який відкривав дітям чарівний світ минувшини: вони потрапили в цікаву країну первісних людей, які заселяли донецькі степи; купців, які формували важливу частину населення міста; піонерів радянських часів в їх класній кімнаті.
6 квіт. 2015

Багато вражень від музею під відкритим небом в с. Прелесне отримали юні туристи із міста Слов'янськ

5 квітня вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства з міста Слов’янськ (керівник-Рогова В.І.) відвідали музей просто неба у с. Прелесне. Юні туристи познайомились з традиційними предметами побуту Слобожанщини, також відвідали кузню і млин. Особливе враження на учнів справив музей дитячого мистецтва, який наразі є єдиним в Україні.
30 бер. 2015

Відбулися відкриті особисто-командні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді

29 березня 2015 року у Центрі дитячої та юнацької творчості м. Дружківки відбулися відкриті особисто-командні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. У змаганнях прийняли участь 7 команд, 42 учасника у двох вікових групах. Серед учасників змагань були вихованці ОЦТК: команди «Азимут» (керівник Тищенко Л.А.) і «Донбас» (керівник Мирна Г.Й.).