29 бер. 2015

Умови проведення Чемпіонату департаменту освіти і науки зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Донецької області «Веснянка – 2015», присвячених 70-річчю Перемоги

Змагання проводяться з 23 по 26 квітня 2015 року в с. Торське Краснолиманського району. Розміщення команд на дитячої турбазі «Лісова».
28 бер. 2015

Юні екологи Краматорська бережуть першоцвіти (відеозвіт)

Ледве встигає зійти сніг, як на прогалинах з’являються перші яскраві весняні фарби. Земля поступово стає різнокольоровою, саме через появу першоцвітів. Першоцвіти – це загальна назва для всіх рослин, які рано розквітають. Їх краса манить людину, рука так і тягнеться, щоб зірвати бодай одну квітку.
27 бер. 2015

У школярів м. Дружківки почались весняні канікули

У школярів м. Дружківки почались весняні канікули, а це чудова можливість для юних туристів прийняти участь у навчально-тренувальних походах та екскурсіях. Так 26 березня 2015 року вихованці туристсько-спортивних гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді і Центра дитячої та юнацької творчості м. Дружківки (керівники Мирна Г.Й. і Мирний О.М.) з метою відпрацьовування вмінь та навичок у вихованців зі спортивного орієнтування, підвищення їх рівня технічної та тактичної майстерності здійснили сумісний навчально-тренувальний похід у Краснолиманський район ст. Брусін.
25 бер. 2015

В місті Дружківка вміють в'язати туристські вузли

20 березня 2015 в Центрі дитячої та юнацької творчості міста Дружківки відбулися відкриті спортивні змагання «В'язання вузлів» серед учнів шкіл міста, вихованців ЦДЮТ та Донецького обласного центру туризму. В заході взяли участь 8 команд шкіл міста та 3 команди вихованців центру.
24 бер. 2015

Юні туристи Слов'янська змагалися у техніці пішохідного туризму

Відкриті змагання з техніки пішохідного туризму в приміщеннях серед учнівської молоді м Слов'янська відбулися 21 березня 2015 року у спортивній залі дванадцятої школи. Юні туристи зі шкіл м. Слов’янська №№1, 6, 10, 11, 12, 17 та команди «Донбас» та «Вертикаль» м. Дружківки випробовували свої сили на дистанціях двох класів.

Обласний еколого-краєзнавчий рух продовжується в 2015 році

Заповідна українська земля – це та частинка нашої держави, де охороняється природа, це святі місця, де люди можуть відчути свою приналежність до природи, до глибокого і могутнього Всесвіту... Це те, що ми залишаємо нашим дітям і онукам... Традиційно навесні починає роботу обласний еколого-краєзнавчий рух «Донбас заповідний».

Обласний еколого-краєзнавчий рух продовжується в 2015 році

21 бер. 2015

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (далі – Всеукраїнський конкурс) проводиться відповідно до Положення (додаток 1) про Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2014 р. № 1008, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25вересня 2014 р. за № 1166/25943, наказу Міністерства освіти і науки України від 08.12.2014 № 1451 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти».
16 бер. 2015

Відбулася Першість ДОН зі спортивного орієнтування "Сніжинка-2015" (попередні результати)

14 березня 2015 року у м. Краматорськ (парк «Ювілейний») обласним Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді були проведені змагання - Першість ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Донецької області «Сніжинка - 2015». Змагання проходили на двох дистанціях.
11 бер. 2015

Продовжується реєстрація он-лайн учасників Першості ДОН зі спортивного орієнтування "Сніжинка-2015"