10 лист. 2015

Відкрите тренування

Останні теплі дні юні туристи використовують для того, щоб як можна частіше відвідати ліс, піти в похід.
6 лист. 2015

Навчальні змагання у Добропіллі

Скелелазіння один з наймолодших видів спорту в нашій країні, який з кожним роком воно отримує все більше визнання. На осінніх канікулах у багатьох гуртках туристсько-спортивного напряму Донецького обласного центру туризму та краєзнавства відбулись навчальні змагання.
4 лист. 2015

Готуємося до нових перемог!

Останній день осінніх канікул 31 жовтня 2015 року вихованці гуртків ОЦТК «Спортивне орієнтування» та «Гірський туризм» (керівники гуртків Мирна Г.Й і Мирний О.М.) провели у лісі біля станції Брусин Краснолиманського району з метою відпрацьовування навичок зі спортивного орієнтування.
30 жовт. 2015

Ах, Одеса!

З 24 по 28 жовтня 2015 року вихованці гуртків «Юні туристи-краєзнавці» Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, учні ЗОШ № 25 м. Краматорська, з метою вивчення історії та культури України, відвідали з екскурсією славне місто – герой Одесу.
28 жовт. 2015

Юні туристи на осінніх канікулах

Під час осінніх канікул, 27 жовтня 2015 року, вихованці гуртка Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Ушакової М.Б. та психолога Тимченко Ю.С., відвідали крейдову балку біля парку культури та відпочинку Ювілейний.
26 жовт. 2015

Етнографічна експедиція в село Маяки

25 жовтня 2015 року пошукова група Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді з м. Слов'янська (керівник гуртка Роговий В.І.) , з метою збору матеріалів з етнографії, історії краю, розробки нових туристських маршрутів, вирушили в етнографічну експедицію в село Маяки.
21 жовт. 2015

Кубок України серед юніорів з пішохідного туризму

З 15 по 18 жовтня 2015 року в Ужгороді пройшов Кубок України серед юніорів з пішохідного туризму – Відкритий чемпіонат Закарпатської області серед юніорів з пішохідного туризму «Осінні старти-2015», присвячений Дню захисника України.
21 жовт. 2015

Таборування козацько-лицарського гуртку «Джура»

18 жовтня 2015 року у селищі Біленьке м. Краматорськ відбулося таборування козацько-лицарського гуртка «Джура».
12 жовт. 2015

Чемпіонат України зі скелелазіння у м. Одеса

З 2 жовтня по 4 жовтня 2015 року у м. Одеса на скеледромі альпклуб «Одеса» відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед дівчат та юнаків школярів. У змаганнях прийняли участь спортсмени зі всієї країни.
12 жовт. 2015

Осінні старти – 2015

З 9 жовтня по 11жовтня 2015 року у мальовничому місті Святогірськ відбувся Кубок ДОН зі спортивного орієнтування Донецької області «Осінні старти - 2015», присвячений Дню захисника України. Організатори змагань – Департамент освіти і науки та Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.