23 черв. 2015

41-й зліт-семінар туристсько-краєзнавчого активу Донецької області пройшов на т/б «Лісова»

Донецький обласний Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді з 17 по 21 червня 2015 року провів 41-й зліт-семінар туристсько-краєзнавчого активу Донецької області на т/б «Лісова» (с. Торське Краснолиманського району), метою якого стало підвищення рівня туристсько-краєзнавчої майстерності працівників освіти області.
14 черв. 2015

Ми роду козацького діти, Землі української цвіт!

Донецьким обласним Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді з 11 по 14 червня 2015 року в селі Торське Краснолиманського району, на території турбази «Лісова», були проведені обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та третій обласний зліт туристів-краєзнавців серед учнівської молоді «Донбас – мій рідний край».
8 черв. 2015

Інформація щодо проведення 47 зльоту – Чемпіонату зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області

Зліт-Чемпіонат проводиться з 17 по 21 червня 2015 р. в с. Торське Краснолиманського району. Розміщення команд на турбазі «Лісова».
26 трав. 2015

Юні орієнтувальники ОЦТК змагалися на ІІ Кубку "Teamfox-2015"

23-24 травня 2015 року у м. Красний Лиман відбулися перший та другий етапи відкритих особисто-командних змагань зі спортивного орієнтування - ІІ Кубок клубу «Teamfox-2015». У змаганнях взяли участь 71 чоловік з Красного Лиману, Дружківки, Краматорська, Добропілля, Северодонецька. Серед них 41 учасник – вихованці Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (тренери: Воронін Є.І., Тищенко Л.А., Санагурська В.М., Мирна Г.Й.). Спортсмени змагались у різних вікових групах на класичних дистанціях «Орієнтування у заданому напрямку».
23 трав. 2015

Підведені підсумки перших трьох конкурсів еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний»

У 2015 році розпочав свою роботу традиційний еколого-краєзнавчий рух "Донбас заповідний" з 16 березня. В ньому активну участь прийняла учнівська та студентська молодь – всі, кому небайдуже стан довкілля, природа рідного краю. До 20 квітня проходили конкурси за напрямком «Прикладна екологія»: 1. конкурс фотографій «Донбас заповідний», 2. конкурс саморобок «Друге життя речей», 3. конкурс художніх виробів на екологічну тематику.
20 трав. 2015

15-17 травня відбулися відкриті міські змагання з альпінізму і скелелазіння «Пам'яті друзів – 2015» у с. Кременівка Донецької області

Змагання проводилися з метою розвитку альпінізму і скелелазіння серед учнівської молоді, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку особистості, сприянню формування здорового способу життя.
10 трав. 2015

Запрошуємо на виставку "Свято свят"

Геолого-краєзнавчий музей клубу «Самоцвіт» Центру позашкільної роботи м. Краматорськ (м. Краматорськ, вул. Паркова, 12а, кабінет № 20) З 07.04.2015 р. по 29.05.2015 р. В музеї проходить виставка «Свято свят», присвячена циклу пасхальних визначень. Запрошуються групи краєзнавців, істориків та любителі традицій рідного краю. Керівник клубу: Овсянікова Наталія Борисівна, моб.т. 066-963-24-07.
8 трав. 2015

Учнівська конференція у межах акції «А ми тую славу збережемо» відбулася у Артемівську

7 травня 2015 року на базі Артемівської ЗОШ №7 відбулася учнівська конференція з патріотичного виховання у межах акції «А ми тую славу збережемо», присвячена 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річчю завершення Другої світової війни, яка проводилась Артемівським міським центром туризму та краєзнавства.
30 квіт. 2015

Юні краєзнавці Донеччини взяли участь у Всеукраїнській краєзнавчий конференції учнівської молоді «А ми тую славу збережемо», присвячену 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі

Всеукраїнська конференція проходила 27, 28 квітня у м. Київ під керівництвом Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з Національною спілкою краєзнавців України, Радою Організації ветеранів України та Меморіальним комплексом «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років».
26 квіт. 2015

Завершився Чемпіонат ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Веснянка – 2015», присвячений 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війн

26 квітня пройшов другий день Чемпіонату ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Веснянка – 2015», присвячений 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.