10 груд. 2015

Увага!!! 17 та 20 грудня 2015р. відбудуться відкриті змагання з туризму!!!

7 груд. 2015

Відкрита обласна краєзнавча конференція «Зі стародавності в ХХІ століття»

5 грудня 2015 року на базі Святогірської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ст. №12 відбулася Відкрита обласна краєзнавча конференція «Зі стародавності в ХХІ століття».
7 груд. 2015

«Донбас – мій рідний край»

4 грудня 2015 року Донецьким обласним Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді проведено щорічну обласну історико-краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Донбас – мій рідний край» на базі Святогірської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ст. №12 Донецької обласної ради.
30 лист. 2015

Срібний карабін

28 листопада 2015 року у місті Краматорськ в ДНЗ «МВПБУ 28» відбувся Відкритий Кубок Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін». У змаганнях взяли участь 14 команд, 72 учасника з Дружківки, Краматорська, Слов’янська, Добропілля.
26 лист. 2015

Підсумки обласного туру пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний» та еколого-краєз

У листопаді закінчив свою роботу обласний тур пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний» та еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний», провідною метою яких є популяризація краєзнавчої роботи, вивчення історичної та культурної спадщини рідного краю. В цьому році в його роботі прийняли участь як юні краєзнавці, що вже мають певні досягнення, так і учні навчальних закладів області, які тільки-но вирішили розпочати свою краєзнавчу діяльність.
24 лист. 2015

VІ Всеукраїнська краєзнавча конференція «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

20-22 листопада у місті Миколаїв вже вшосте Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді спільно з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проводив традиційну VІ Всеукраїнську (Х Міжрегіональну) краєзнавчу конференцію «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».
23 лист. 2015

Змагання з мікроорієнтування «Спортивний лабіринт» серед учнівської молоді міста Дружківка.

У приміщенні Центра дитячої та юнацької творчості міста Дружківки 20 листопада 2015 року відбулись відкриті змагання з мікроорієнтування «Спортивний лабіринт» серед учнівської молоді міста.
17 лист. 2015

Відкритий Кубок Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях Срібний карабін

16 лист. 2015

ВІДКРИТИЙ КУБОК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

З 14 по 15 листопада 2015 року у Краснолиманському районі у лісному масиві станції Брусин пройшов Відкритий Кубок Донецької області зі спортивного орієнтування.
11 лист. 2015

У Добропіллі відкрито скеледром!

8 листопада 2015 року, м. Добропілля, у палаці культури шахти «Добропільська» відбулося урочисте відкриття штучного скеледрому «Sky Rosk», ініціаторами якого виступила громадська організація «Східний вітер», керівник Гоголь Олександр Миколайович.