14 квіт. 2016

Підсумки Всеукраїнського семінару-практикуму з питань музейної роботи

Відповідно до Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів України на 2016 рік (наказ МОН України від 25.12.2015 № 1360) з 05 по 07 квітня 2016 року у Дніпропетровській області відбувся Всеукраїнський семінар-практикум працівників обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів - відповідальних за організацію музейної роботи у навчальних закладах на тему: «Музеї навчальних закладів як важлива складова національно-патріотичного виховання дітей та молоді»
12 квіт. 2016

У МІСТІ БАХМУТІ ПРОВЕДЕНО І (МІСЬКИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

У Бахмуті (Артемівську), з метою активізації роботи по відродженню та розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій українського козацтва, військово-патріотичного виховання молоді Центром туризму, краєзнавства та екскурсій відділу освіти Бахмутської (Артемівської) міської ради організовано та проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ПОЛТАВСЬКОГО ОЦТКУМ

З 08 по 10 квітня 2016 року в м. Полтаві було проведено відкриту першість Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з пішохідного туризму в залік 20 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

КУБОК ЧУГУЄВА - 2016

10 квітня 2016 року в спортивній залі Чугуївської ЗОШ №1 Чугуївської міської ради відбулися ХІV-і відкриті командні змагання з пішохідного туризму «Кубок Чугуєва – 2016».
12 квіт. 2016

ІІ-ІІІ ЕТАП «КУБКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ -2016»

Спортивне орієнтування – непростий вид спорту, яких підходить для сильних духом людей.
12 квіт. 2016

Заявка до участі у Кубку ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Донецької області "Веснянка-2016"

11 квіт. 2016

ОБЛАСНИЙ ЕКОЛОГО-КРАЄЗНАВЧИЙ РУХ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ В 2016 РОЦІ

Щорічна обласна пошуково-краєзнавча експедиція «Донбас екскурсійний» та обласний еколого-краєзнавчий рух «Донбас заповідний» продовжує свою роботу у 2016 році.
8 квіт. 2016

ПОДОРОЖ ДО ЗАКАРПАТТЯ

Цікавою стала мандрівка гуртківців Донецького ОЦТК, учнів 25-ої школи, під керівництвом Санагурської Вікторії Миколаївни до найзападнішої області нашої країни, де поєдналися культури і релігії різних народів і етносів.
6 квіт. 2016

ПОДОЛАННЯ ШТУЧНОГО РЕЛЬЄФУ

2 КВІТНЯ 2016 РОКУ У ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ ШАХТИ «ДОБРОПІЛЬСЬКА»НА СКЕЛЕДРОМІ «SKY ROCK» ЗА ПІДТРИМКИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРУПУ, ВІДДІЛУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, А ТАКОЖ ДТЕК СЕРВІС ВІДБУЛИСЯ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ НА ШТУЧНОМУ РЕЛЬЄФІ.
6 квіт. 2016

Навчальне тренування !!!

Навчальне тренування зі спортивного орієнтування для початківців.