21 бер. 2016

Кубок ДОН з пішохідного туризму у закритих приміщеннях

19 березня 2016 року відбувся Кубок ДОН з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.
14 бер. 2016

Спортивне орієнтування: Кубок Донецької області -2016 стартував!

Спортивне орієнтування - приголомшливий вид спорту! Він поєднує в собі фізичну і розумову навантаження .
14 бер. 2016

У Краматорську відбувся ІІ етап Кубку зі скелелазіння

12 березня 2016 року у приміщенні ДНЗ "МВПБУ 28" відбувся ІІ етап Відкритих обласних змагань «Кубок міста Краматорська зі скелелазіння серед учнівської молоді». Усього прийняли участь в заході 29 спортсменів, наймолодшому учаснику 4 роки.
12 бер. 2016

ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ

10 бер. 2016

Попередні Умови проходження дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командні)

Кубку ДОН з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді Донецької області
10 бер. 2016

Попередні умови дистанцій«Смуга перешкод» (зв’язки)

Попередні умови

10 бер. 2016

Наказ № 38 від 22.02.2016 р.

Про присвоєння розрядів Першість ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Донецької області "Сніжинка - 2016", присвяченої Дню Героїв Небесної Сотні
9 бер. 2016

Екскурсія до музею

Весело та цікаво пройшли заняття вихованців гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Медведчук Вікторії Володимирівни напередодні свята жінок .
9 бер. 2016

9 березня - День народження Тараса Шевченка

Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, який вільно працював як українською, так і російською мовами, Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю.