1 лют. 2016

Всеукраїнська дитячо-юнацька гра «Джура-2016: Хаджибейська Січ» стане фундаментом для виховання майбутніх патріотів України

29 січня, у Києві, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася нарада з питань національно-патріотичного виховання дітей і молоді.
1 лют. 2016

Патріотичне виховання – це вимоги часу

28 січня 2016 року міське Управління освіти проводило розширену нараду педагогів-організаторів та заступників директорів шкіл з НВР, у якій взяв участь методист Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Попов І.О.

Патріотичне виховання – це вимоги часу

Україна пам’ятає!

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Як відомо, 1918 року під Крутами в Чернігівській області відбувся бій між загонами більшовиків і 300 київськими студентами, гімназистами і курсантами, що стали на захист Української Народної Республіки. Пізніше останки загиблих перепоховали на Аскольдовій могилі в Києві.
26 січ. 2016

Даниїл Болдирєв нагороджений державним Орденом!

25 січ. 2016

Х Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

Згідно з планом проведення Всеукраїнських та міжнародних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2016 рік Міністерства освіти і науки України, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з філософським факультетом Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, 20-22 січня 2016 року провели Х Всеукраїнську філософську історико-краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій народ».

Флеш-моб "United Ukrain" 2016

Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді долучився до Флеш-мобу "United Ukrain" 2016
22 січ. 2016

З Днем Соборності України!

Від Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді щиро вітаю вас з урочистим святом – Днем Соборності України.

Шляхом взаємодії - до успіху

20 січня 2016 року, в методичному кабінеті Управління освіти відбулося засідання міського осередку, у якому прийняли участь керівники гуртків «Джура» , які діють у школах м. Краматорська.