29 бер. 2016

Чемпіонат м. Харкова зі скелелазіння

З 24 по 26 березня 2016 року вихованці Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді взяли участь у відкритому Чемпіонаті м. Харкова зі скелелазіння серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (трудність, швидкість) - 2016.
29 бер. 2016

Обласний семінар організаторів гри «Сокіл» («Джура») у м. Подтава

23 березня 2016 року Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді на базі ЗОШ № 9 за сприяння начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Дорохової Н.Г. та директора школи Годні В.І. був проведений обласний семінар організаторів І (районного, міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
28 бер. 2016

У Краматорську презентували роботу літнього пришкільного табору «Джура»

На базі ЗОШ № 16 м. Краматорська на початку літніх канікул відкриється військово-спортивний табір «Джура».

КРАЄЗНАВЦІ ДОНЕЧЧИНИ НА БАТЬКІВЩИНІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

25-26 березня 2016 року у місті Черкаси проходила Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХI століття».
28 бер. 2016

Пішохідний туризм серед вихованців туристських гуртків ЦДЮТ та учнівської молоді Донецької області

27 березня 2016 року у ЦДЮТ м. Дружківки відбулися відкриті особисті змагання з пішохідного туризму серед вихованців туристських гуртків ЦДЮТ та учнівської молоді Донецької області. Головний суддя змагань-Мирний О.М., керівник гуртків ЦДЮТ.

Свято весни у Краматорській санаторній школі-інтернате №10

Зустрічаємо весну - красную, Многоцвітную, теплу, ясную. Двері відчинили, Весну запросили. Заходи до хати Будемо вітати.
28 бер. 2016

Попередні Умови проходження дистанції «Смуга перешкод» (зв’язки)

«Сокіл» («Джура») – 2016 на базі Краматорської української гімназії

24 березня 2016 року на базі Краматорської української гімназії відбулась І частина змагань І (районного, міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2016.

«Сокіл» («Джура») – 2016 на базі ЗОШ № 35

22 та 23 березня 2016 року на базі ЗОШ № 35 проходили ІІ, ІІІ і IV частини І (районного, міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2016.
21 бер. 2016

Відкриті командні змагання з пішохідного туризму (вид - «Зв’язки») в закритому приміщенні серед учнівської молоді м. Чугуєва – 2016.

20 березня 2016 року у спортивному залі Чугуївської ЗОШ № 1 пройшли відкриті командні змагання з пішохідного туризму (вид - «Зв’язки») в закритому приміщенні серед учнівської молоді м. Чугуєва – 2016.