5 трав. 2016

КУБОК БУГУ – 2016

29 квітня - 4 травня вихованці гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді взяли участь в відкритій першості Миколаївської області з пішохідного туризму "Кубок Бугу - 2016" – одного із етапів Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму.
4 трав. 2016

Запрошуемо на обласний зліт юних туристів-краєзнавців!

Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді оголошує про проведення ІV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців у с. Торське (турбаза «Лісова») м. Лимана Донецької області з 21 по 22 травня 2016 року.
4 трав. 2016

«Ліга Компас 2016»

C 30.04. по 03.05. 2016 р. пройшли традиційні міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «Ліга Компас 2016», організовані Харківським клубом спортивного орієнтування «Компас».
27 квіт. 2016

КОЗАЦТВО НАС ЄДНАЄ

26 квітня 2016 року на базі ДДМА відбулася інтелектуальна інтерактивна скайп-гра «Козацтво нас єднає».
26 квіт. 2016

СЕМІНАР ПРАКТИКУМ В ЗАКАРПАТТІ

З 17 - 23квітня 2016 року у Центральному таборі туристського активу учнів України Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, що знаходиться в с. Осій Іршавського району Закарпатської області, розпочав роботу семінар з підготовки суддів з видів конкурсів та змагань, організаторів роботи таборової старшини та впорядників гри «Сокіл» («Джура»).
26 квіт. 2016

Веснянка - 2016

Протягом двох днів з 23 квітня по 24 квітня 2016 року на базі т/б «Лісова» с. Торське, Лиманського району відбувся Кубок ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Веснянка - 2016». Організатори змагань – Департамент освіти і науки та Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.
25 квіт. 2016

Протоколи результатів

Кубку ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Донецької області "Веснянка-2016"
25 квіт. 2016

СВЯТО ВЕСНИ

«Весну прославляймо! Віночок сплітаймо!» Так називалося етнографічне пісенне свято, що пройшло у Краматорській загальноосвітній школі-інтернаті № 10.
18 квіт. 2016

У ДРУЖКІВЦІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ПЕШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

17 квітня 2016 року у ЦДЮТ м. Дружківки відбулися змагання юних туристів-пішохідників.
18 квіт. 2016

Параметри дистанції

Параметри дистанції Кубку ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "Веснянка-2016"