6 жовт. 2016

Моя Батьківщина – Україна

З 16 жовтня 2016 року стартує другий тур Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».
6 жовт. 2016

«Я ОБИРАЮ ЖИТТЯ»

Вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства (ЗОШ №1), рій «Козацька родина» (керівник Паращенко О.В.), взяли участь в акції «Я обираю життя», яка відбулась 4 жовтня 2016 року біля ПК ім. Л.Бикова у місті Краматорську.
3 жовт. 2016

ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ «ЛАБІРИНТ» У М. СЛОВ’ЯНСЬК

01 жовтня2016 року у лісопосадці мікрорайону «Артема» відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Лабіринт» серед учнівської молоді м. Слов`янська, присвячені Всесвітньому Дню туризму.
30 вер. 2016

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧУ РОБОТУ В МІСТАХ І РАЙОНАХ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

З 27 по 29 вересня 2016 року Донецьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді у с Торське м. Лиман (т/б «Лісова») був проведений обласний семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в містах і районах області.
30 вер. 2016

ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ СЕРЕД ВИХОВАНЦІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

З 23 по 25 вересня 2016 року у м. Дніпро напередодні Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в України відбувся перший Чемпіонат України зі скелелазіння серед вихованців позашкільних навчальних закладів (далі - Чемпіонат).
20 вер. 2016

До уваги учасників семінару відповідальних!

До відома учасників семінару відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу у містах та районах області!

Умови Осінні старти - 2016

20 вер. 2016

ЗБІР АКТИВІСТІВ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») - «ШКОЛА ДЖУР КОЗАЦЬКИХ»

В урочищі «Кам’янка» 12 вересня 2016 року на юних джур чекала захоплююча Теренова гра. У ході проведення якої було організовано розгортання похідного наметового табору, відпрацьовувалися практичні навики встановлювання наметів, охорони та оборони табору.
13 вер. 2016

ШКОЛА ДЖУР КОЗАЦЬКИХ

З 7 по 16 вересня 2016 року в с. Осій Закарпатської області розпочав роботу збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - Школа джур козацьких. У зборах приймають участь діти з 22 областей України. Донецьку область представили вихованці гуртків ОЦТК (учні НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня» м. Костянтинівки) .
12 вер. 2016

ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ ОЦТК-2016

Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді завжди радий тим, хто не любить нудьгу, кого ваблять мандрівки та пригоди, кого цікавлять загадки та таємниці рідної землі