31 жовт. 2016

ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ

На осінніх канікулах стартував освітньо-виховний захід «Екологічними стежками рідної України – очима молоді», він проводиться під егідою департаменту освіти і науки й департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.
25 жовт. 2016

КУБОК УДЦТКУМ

З 21 по 23 жовтня 2016 року у м. Києві відбулися XVІІІ традиційні змагання зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь 2016» та Кубок Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.
25 жовт. 2016

ЕКО-КВЕСТ «КОЗАЦЬКІ СКАРБИ»

19 жовтня 2016 року, під час осінніх канікул, у парку культури та відпочинку «Сад Бернадського» керівники гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Ушакова Марина Борисівна і Медведчук Вікторія Володимирівна, спільно з громадською організацією «Світоткаля» та козаками Краматорського полку ім. П. Сагайдачного провели еко-квест «Козацькі скарби».
24 жовт. 2016

Екскурсія до Святогірська.

14 жовтня 2016 року під час осінніх канікул вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» (керівник Медведчук В.В.) Донецького обласного центру туризму та краєзнавства вирушили у подорож до міста Святогірська
24 жовт. 2016

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ УКРАЇНСЬКИХ СПРАВ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «МИ – УКРАЇНЦІ!»

З 18 по 20 жовтня 2016 року делегація Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді взяли участь у Всеукраїнському Форумі українських патріотичних справ учнівської молоді «Ми – Українці!» у м. Києві, що був організований та проведений Міністерством освіти і науки України та Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.
12 жовт. 2016

ПЕРША МІЖНАРОДНА ДИТЯЧА ТУРИСТИЧНА ВИСТАВКА «З ДЮБОВ’Ю ДО БАТЬКІВЩИНИ У ЄВРОПЕЙСЬКІЙ СПІЛЬНОТІ»

На виставці, яка відбулась з 5 по 7 жовтня 2016 року у м. Дніпро делегацію Донецької області представляли Санагурська Вікторія Миколаївна, керівник гуртка «Екскурсоводи-краєзнавці» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, вчитель географії Краматорської ЗОШ № 25 та вихованці центру Баглай Дар’я, Замай Анастасія, учениці 9-В класу ЗОШ № 25.
10 жовт. 2016

НА ВОЛИНІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ ТА МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

З 1 по 4 жовтня 2016 року на дитячій турбазі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний» відбувся Чемпіонат Європи та Міжнародні змагання зі спортивного туризму, у якому взяли участь понад 100 кращих спортсменів – 25 команд дітей та дорослих з більшості областей України та Республіки Білорусь.
10 жовт. 2016

Осінні старти – 2016

З 7 жовтня по 9 жовтня 2016 року у с. Торське м. Лиман відбувся Кубок департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Осінні старти - 2016». Організатори змагань – Департамент освіти і науки та Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.
6 жовт. 2016

Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття

VІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття»
6 жовт. 2016