8 вер. 2016

З днем визволення Донбасу

8 вересня 1943 роки для жителів Донбасу настав незабутньо радісний день - війська Південного і Південно - Західного фронтів відбили у німців Донецький басейн , найважливіший вугільний і промисловий район країни і оволоділи обласним центром Донбасу - містом Сталіно .
5 вер. 2016

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ

Якщо Ви допитливі, активні, креативні, прагнете пізнати щось нове, спробувати свої можливості, удосконалитись, отримати навички з основ виживання у природі фізично загартуватися, познайомитися з новими друзями, мандрувати своїм краєм та країною – тоді Вам до нас!
30 серп. 2016

ДЖУРА - 2016: ХАДЖИБЕЙСЬКА СІЧ

З 7 по 23 серпня 2016 року в таборі «Молода гвардія» в м. Одесі в рамках тематичної зміни «Ми Українці» пройшов ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - «Джура-2016: Хаджибейська Січ».
23 серп. 2016

День незалежності України

23 серп. 2016

День Прапора !!!

…Розгорнуло прапор сонячно-блакитний, Прапор України, рідний, заповітний! О. Олесь
13 лип. 2016

Еврокарпаты 2016

З 1 по 5 липня 2016 року відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму – відкритий Чемпіонат Закарпатської області серед юнаків з пішохідного туризму «ЄвроКарпати - 2016» (с. Оріховиця, Ужгородського р-ну, Закарпатської обл.)
11 лип. 2016

ІVетап Кубку Донецької області – 2016

З 08 по 10 липня 2016 р. на лісовому масиві «Голубі озера» Лиманського району відбувся «Відкритий Чемпіонат Донецької області на продовжених дистанціях. ІVетап Кубку Донецької області – 2016 зі спортивного орієнтування».
5 лип. 2016

42 зліт-семінар турисько-крєзнавчого активу

З метою активізації туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах освіти та подальшого розвитку спортивного туризму та краєзнавства у Донецькій області одночасно з 48 зльотом-Чемпіонатом зі спортивного туризму серед учнівської молоді з 22 по 27 червня 2016 року у с. Торське м. Лиман пройшов 42 зліт-семінар туристсько-краєзнавчого активу області.
5 лип. 2016

З 22 по 27 червня 2016 року у с. Торське м. Лиман відбувся 48 Зліт-Чемпіонат зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області.
21 черв. 2016

«Джура - 2016»

З 16 по 20 червня 2016 року у селі Торське м. Лиман (т/б «Лісова») відбувся II (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).