14 черв. 2016

ДО УВАГИ!! До керівників роїв ІІ обласного етапу гри "ДЖУРА"

Доповнення до методичного супровіду
14 черв. 2016

ПРОГРАМА

ІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ"("ДЖУРА")
13 черв. 2016

ДО УВАГИ!! До керівників роїв ІІ обласного етапу гри "ДЖУРА"

10 черв. 2016

УМОВИ ПРОХОДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЇ «КРОС-ПОХІД»

УМОВИ ПРОХОДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЇ «КРОС-ПОХІД» на 48 зльоті – Чемпіонаті (26.06.2016 р.)
9 черв. 2016

УМОВИ ДИСТАНЦІЙ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ 48 ЗЛЬОТУ- ЧЕМПІОНАТУ

8 черв. 2016

Попередній методичний супровід проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2016 році

7 черв. 2016

Інформація щодо проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2016 році

7 черв. 2016

Інформація про проведення 48 зльоту – Чемпіонату зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області

2 черв. 2016

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді прийняв участь у заходах, присвячених Дню захисту дитини.
27 трав. 2016

І (МІСЬКИЙ) ЕТАП ГРИ «СОКІЛ»(«ДЖУРА») З ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

26 травня 2016 року у приміщенні ДНЗ «МВПБУ 28» відбулися змагання І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з техніки пішохідного туризму.