Навчальні програми

Перелік навчальних програм, що реалізуються в Донецькому обласному центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді у 2019-2020 навчальному році

Навчальні програми затверджені департаментом освіти і науки  Донецької облдержадміністрації

Збірник Навчальні програми для гуртків туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти (спортивно-туристський профіль)

Збірник "Програми з позашкільної освіти: туристсько-краєзнавчий напрям"

Навчальні програми для патріотичного та фізкультурно-спортивного спрямування курсу за вибором, факультативу, гуртка «Сокіл-Джура» для навчальних закладів

Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією із захисту Вітчизни науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, протокол № 2 від 14.06.2017 р. (Лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 15.06.2017 року № 21.1./12-Г-227)

Програми військово-патріотичного напряму