9 бер. 2016

І етап Кубку зі скелелазіння

6 березня 2016 року у приміщенні ДНЗ "МВПБУ 28" відбувся І етап Відкритих обласних змагань «Кубок міста Краматорська зі скелелазіння серед учнівської молоді». Усього прийняли участь в заході 20 спортсменів, наймолодшому учаснику 4 роки.
4 бер. 2016

Любі пані та панночки!

Щиро і сердечно вітаємо Вас із весняним святом – 8 березня.
1 бер. 2016

АНОНС!

Кубок міста Краматорська зі скелелазіння серед учнівської молоді
29 лют. 2016

Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях

25-28 лютого 2016 року в м. Полтава на базі комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15» відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.
29 лют. 2016

Музеї Донецької області при навчальних закладах освіти

Музей при закладі освіти - дієвий засіб удосконалення всього навчально-виховного процесу у комплексному вихованні учнів, розширенні їх кругозору, розвитку пізнавальних інтересів і здібностей.
29 лют. 2016

Міжнародна наукова конференція «Краєзнавство і учитель – 2016»

Науково-дослідна робота є одним із ефективних показників фахової підготовки працівників Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

ІІІ Відкритий зимовий Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування

Спортивне орієнтування - досить демократичний, а тому і популярний вид спорту. Він доступний усім: від малого до старого. На дистанціях різного рівня складності можуть змагатися і новачки, і досвідчені спортсмени.

І етап «Джура»(«Сокіл»)

19 лютого 2016 року в Краматорській ЗОШ № 25 відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»).

І етап «Джура»(«Сокіл»)

ЮНІ ТОПОГРАФИ ОЦТК

19 лютого 2016 року в Краматорській ЗОШ № 8 вихованці Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді змагатися за звання кращого топографа, адже саме в цей день проходило Відкрите особисто-командні змагання з топографії серед гуртківців ОЦТК.