6 лют. 2020

Обласний семінар суддів та керівників команд зі спортивного орієнтування

06.02.2020 року Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) провів обласний семінар суддів та керівників команд зі спортивного орієнтування. Захід відкрила виконуюча обов`язки директора ОЦТК Тетяна Пічугова, яка підкреслила, що спортивне орієнтування розвиває як фізичні, так і інтелектуальні здібності дитини.
4 лют. 2020

Кубок Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup» стартував у м. Краматорськ

З 31 січня по 1 лютого 2020 р. у м. Краматорськ на базі Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська» відбувся І етап Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup» (далі – І етап).
31 січ. 2020

Відродження козацьких виховних традицій

Україна – це вічність , не тільки сьогоднішня, але передусім майбутня й минула. Ярослав Стецько
31 січ. 2020

Всеукраїнські змагання зі скелелазіння

З 23 по 26 січня 2020 року збірна команда зі скелелазіння «Only Up» (місто Курахове) прийняла участь
21 груд. 2019

Фінал Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup» пройшов у м. Краматорськ

21 грудня 2019 р. у м. Краматорськ на базі Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська» відбувся Фінал Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup» (далі – Фінал).
16 груд. 2019

Відбувся Фестиваль найкращих Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді «Вершина (2019)»

16.12.2019 у Палаці культури і техніки НКМЗ м. Краматорська відбувся Фестиваль найкращих Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді «Вершина (2019)» (далі – Фестиваль) за підтримки Комунального закладу «Донецький палац молоді «Юність». Цей Фестиваль вже втретє підвів підсумки роботи вихованців та керівників гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.
3 груд. 2019

Відкритий Кубок Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін» пройшов у Краматорську.

З 29 листопада по 1 грудня у м. Краматорськ пройшли Відкритий Кубок Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін», присвячений Дню гідності та Свободи України та Відкритий Кубок Донецької області зі спортивного туризму – пішохідний туризм
28 лист. 2019

Про проведення Щорічної обласної історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Донбас – мій рідний край»

28 листопада 2019 року у м. Краматорськ відбулася Щорічна обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Донбас – мій рідний край». До м. Краматорськ прибули 58 учасників, які є членами експедиційних та пошукових загонів Донецької області та 30 керівників. Програма конференції передбачала нагородження переможців та призерів Обласного еколого-краєзнавчого руху учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний» та Обласної пошуково-дослідницької експедиції «Донбас екскурсійний». Кращі роботи учасників руху та експедиції були представленні на виставці.
27 лист. 2019

З 20 по 22 листопада 2019 року на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений гай» у м. Святогірськ відбулася Відкрита обласна історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття», в рамках ХІІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференціі учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття». Організаторами конференції виступили департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді й Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.
20 лист. 2019

ІІІ етап Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup» пройшов у м. Добропілля

16 листопада 2019 р. у м. Добропілля відбувся ІІІ етап Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup». На змагання приїхали скелелази з міст Курахове, Краматорськ, Добропілля та Білозерське, загалом 110 учасників.