1 вер. 2020

1 вересня – День знань

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим.
18 серп. 2020

Онлайн-конкурс в рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» для середньої вікової групи

З 10.08.2020 ро 14.08.2020 проходив онлайн-конкурс в рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» для середньої вікової групи – дистанційно. У конкурсі взяли участь рої Донецької області з міст: Білозерське, Вугледар, Дружківка, Торецьк, Сіверськ, Українськ; Покровського, Селидівського, Ясинуватського районів та Іллінівської ОТГ – всього 120 учасників.
11 серп. 2020

Онлайн-конкурс Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")" (середня група)

10.08.2020 стартував онлайн-конкурс в рамках ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для середньої групи.
6 серп. 2020

8 серпня - Міжнародний день альпініста

Це свято виникло на початку 2000 років. Присвячене першому вдалому сходженню на пік гірської вершини Монблан швейцарськими альпіністами Жаком Бальма і Мішелем-Габріелем Паккардом в 1786 році.
13 лип. 2020

«Велопробіг»

12.07.2020 Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді взяв участь у велопробігу, що був організований Громадською організацією «Асоціація молоді АО НКМЗ».
29 черв. 2020

27 червня Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) провів Відкритий оnline Кубок України зі спортивного орієнтування в рамках ІV етапу Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» у дистанційному режимі.
23 черв. 2020

23 Червня - День державної служби

День державної служби відзначається в Україні щорічно з 2003 року в День державної служби Організації Об'єднаних Націй. Свято встановлено в Україні «…зважаючи на роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН…» згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4квітня 2003 року № 291/2003.
18 черв. 2020

Cемінар суддів та керівників команд 52 Зльоту-Чемпіонату зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області, присвяченого Дню Європи

16 червня Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) був проведений семінар суддів та керівників команд 52 Зльоту-Чемпіонату зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області, присвячений Дню Європи (далі – семінар), у дистанційному режимі з використанням платформи ZOOM.
2 черв. 2020

3 червня — Всесвітній день велосипедистів

День відзначається за ініціативою ООН, відповідна резолюція якої була прийнята 12 квітня 2018 року.
30 трав. 2020

31 травня — Всесвітній день без тютюну.

Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day). Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла.