21 жовт. 2019

«DonOrientChamp» підбив підсумки.

З 18 по 20 жовтня 2019 р. на т/б «Лісова» у с. Торське Лиманської ОТГ пройшов VІ фінальний етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp».
16 жовт. 2019

Збірна команда Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді привезла нагороди з Чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних закладів освіти
15 жовт. 2019

День захисника України у Краматорську.

Сьогодні, як ніколи актуальним є питання патріотичного виховання нашого підростаючого покоління, нової зміни нашим захисникам. Яскравим прикладом такого виховання була, є і буде Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).
9 жовт. 2019

Міжнародні змагання з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів «Волинь» та Першість Європи серед юнаків та дівчат

У загальному заліку в старшій віковій групі срібним призером Міжнародних змагань з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів «Волинь» та Першості Європи серед юнаків та дівчат стала команда Донецької області.
1 жовт. 2019

Інформація семінару з підготовки відповідальних за організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та керівників гуртків ОЦТК військово-патріотич

З 25 по 27 вересня 2019 року в с. Торське Лиманської ОТГ на т/б «Лісова» Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) провів семінар з підготовки відповідальних за організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та керівників гуртків ОЦТК військово-патріотичного спрямування. У семінарі взяли участь 33 педагогічних працівника області (Бахмут, Вугледар, Слов'янськ, Дружківка, Краматорськ, Покровськ, Авдіївка, Костянтинівка, Новогродівка, Добропілля, Мирноград, Селидове, Маріуполь, Черкаська, Сіверська, Соледарська Миколаївська, Лиманська, Іллінівська ОТГ, Покровський, Марʼїнський, Добропільський, Бахмутський, Словʼянський, Олександрівський, Ясинуватський, Великоновосілківський, Волноваський район).
1 жовт. 2019

Семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу у містах і районах області та туристського активу

З 25 по 27 вересня 2019 року на т/б «Лісова», що у с. Торське Лиманської ОТГ, відбувся семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу у містах і районах області та туристського активу. У семінарі взяли участь 17 чоловік з міст Авдіївка, Вугледар, Лиман, Мирноград, Сіверськ, Слов’янськ, Дружківка, Олександрівка, Добропілля, Краматорськ, зі Слов’янського, Ясинуватського, Бахмутського, Марʼїнського районів та Черкаської ОТГ.
1 жовт. 2019

Інформація про підсумки проведення семінару для педагогічних працівників з дотримання безпечних умов під час організації подорожей та участі дітей у заходах

З 25 по 27 вересня 2019 року в с. Торське Лиманської ОТГ (т/б «Лісова») Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) був проведений семінар для педагогічних працівників з дотримання безпечних умов під час організації подорожей та участі дітей у заходах. У семінарі взяли участь 26 педагогів області, представники з міст Бахмут, Слов'янськ, Краматорськ, Покровськ, Костянтинівка, Добропілля, Святогірськ, Новогродівка, Мирноград, Селидове, Маріуполь, Авдіївка, Торецьк, а також з Черкаської ОТГ, Покровського та Мар'їнського районів.
16 вер. 2019

День спортивного орієнтування в рамках шкільного дня здоров'я у Луганській ЗОШ.

12 вересня 2019 року Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді був проведений день спортивного орієнтування в рамках шкільного свята дня здоров'я у Луганській ЗОШ Бахмутського району.
9 вер. 2019

День визволення Донбасу

Вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» (керівник Ковальов О.В.) 06.09.2019р. приєдналися до громадської організації «Східний вітер» та інших учнів 9-11 класів Добропільського НВК №4 і разом взяли участь у велопробігу з нагоди 76-ї річниці Дня визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників та в межах проведення Олімпійського тижня. Велика вдячність організаторам та учасникам заходу!
9 вер. 2019

День відчинених дверей 2019

Про проведення Дня відчинених дверей, 2019 , присвяченого Дню туризму.