4 трав. 2020

4 травня стартував ІІ та ІІІ етапи Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» у дистанційному режимі.
4 трав. 2020

4 травня - Всесвітній день щедрості.

Щедрість – це одна з кращих якостей, властивих людині. Справжня щедрість народжується в душі. Прикладом щедрих людей є волонтери та усі небайдужі люди, які допомагають. Адже безкорисливо роблять добро ближнім.
1 трав. 2020

1 травня — Міжнародний День Весни та Праці.

Традиційну назву місяця «травень», останнього місяця весни, в Україні офіційно було повернуто в у ХХ столітті з відродженням мови народу Київської Русі. Назва походить від слова трава.
27 квіт. 2020

27 квітня — День азбуки Морзе.

Азбука була названа на честь американського винахідника Семюеля Морзе, який запропонував її в 1838 році. Принцип кодування азбуки Морзе виходить з того, що літери, які найчастіше вживаються в англійській мові, кодуються простішими сполученнями крапок і тире. Азбука Морзе є першим цифровим способом передачі інформації.
23 квіт. 2020

23 квітня — День книги.

Книги – морська глибина, Хто в них пірне аж до дна, Той, хоч і труду мав досить, Дивнії перли виносить. Іван Франко.
22 квіт. 2020

22 квітня — Всесвітній день Землі.

Матінка-Земля. Цей вираз ми не рідко чуємо в нашому повсякденному житті. Бо вона - наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. В цьому році відзначається ювілейний 50-й день Землі. Тема святкування — зміна клімату на планеті.
21 квіт. 2020

21 квітня — Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності.

Знання потрібні людині, щоб жити. Щоб життя було приємним, зручним, комфортним та максимально безпечним. Такі знання набуваються нами через творчий процес.
16 квіт. 2020

16 квітня — Всесвітній день голосу.

Це — щорічний міжнародний захід, присвячений феномену голосу як основного засобу спілкування і предмету вивчення безлічі наук.
15 квіт. 2020

15 квітня — Всесвітній день мистецтва!

Чому саме 15 квітня? Бо в цей день у 1452 році народився геніальний митець Леонардо да Вінчі. Ідея обрати цю дату пролунала на XVII Генеральній асамблеї Міжнародної асоціації мистецтв у 2012 році в мексиканському місті Гвадалахара.
15 квіт. 2020

15 квітня — День екологічних знань.

Це свято засноване у 1992 року, на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро. В Україні день екологічних знань відзначається з 1996 року за ініціативою громадських природоохоронних організацій.