3 лист. 2020

Весела пора - канікули

Усі діти полюбляють період, вільний від навчання, – це канікули. Під час канікул учнівська молодь має можливість займатися своїми улюбленими справами. Вихованці Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді дарма не гаяли свій вільний час, а весело та з користю проводили його: здійснили 34-кілометровий велопробіг та підкорили крейдяні місцеві гори (гурток «Велосипедний туризм», м. Краматорськ, керівник Олександр Паращенко), розвивали пішохідний туризм по ярам (гурток «Пішохідний туризм», Великоновосілківський район, керівник Асія Єрмак), займалися на свіжому повітрі «Орієнтування за зірками» (гурток «Пішохідний туризм», Лиманська ОТГ, керівник Анатолій Леонтьєв).
29 жовт. 2020

Альпіністи України

Поспішаємо з привітаннями працівників ОЦТК!
23 жовт. 2020

На допомогу керівникам гуртків (рекомендації)

Яким повинно бути заняття, щоб вихованці сказали: «Я біжу на заняття гуртка!» Безумовно - цікавим, таким, що пробуджує розум та уяву, розширює світогляд. Тому доречно використовувати в роботі інтерактивні методи навчання, ігрову діяльність, адже вони мають багато переваг:
19 жовт. 2020

Вихованці гуртка «Джура» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді долучилися до акції «1 000 000 дерев за 24 години»

Перший рік в Зеленогайській ЗОШ I-III ст. працює гурток з національно-патріотичного виховання «Джура» (керівник Бойко Олена Миколаївна). Діти з великим задоволенням та захопленням відвідують заняття. Останнє заняття перед осінніми канікулами запам’яталося не лише гуртківцям, а й жителям села, тому що школа спільно з ТБ «Добробут» об’єднали свої зусилля та долучилися до акції «1 000 000 дерев за 24 години» в рамках всеукраїнського проєкту #ОзелененняУкраїни.
16 жовт. 2020

Археолого-етнографічні заходи «Дотик до минулого»

На конкурс презентаційних вiдеороликiв народних свят i обрядів, ігор i забав українського народу археолого-етнографічних заходів «Дотик до минулого», що був проведений Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді з 21.09.2020 по 15.10.2020, надійшло 16 робіт від учнівських груп міст Краматорськ, Маріуполь, Торецьк, Мирноград, Добропілля, Білозерське, Волноваського, Великоновосілківського, Костянтинівського, Покровського, Добропільського районів.
16 жовт. 2020

Онлайн-конкурс «Ватра! Слава Героям!", присвячений Дню ЗахисникаУкраїни, Дню козацтва

З 21.09.2020 по 14.10.2020 було проведено онлайн-конкурс «Ватра! Слава героям!», присвячений Дню захисника України, Дню козацтва. На участь у онлайн-конкурсі було надіслано 116 робіт. Долучилися джури з міст: Вугледар, Дружківка, Покровськ, Краматорськ, Слов’янськ, Селідове, Бахмут, Добропілля, Білозерськ, Торецьк, Соледар, Волноваха, Новогродівка, Лиман, Святогірськ, Часів Яр, Слов’янського, Покровського, Добропільського, Бахмутського, Нікольского, Ясинуватського, Великоновоселківського, Мангушського районів та Черкаської, Лиманської, Іллінівської, Шахівської, Олександрівської ОТГ.
15 жовт. 2020

Слава незламним захисникам

З нагоди святкування Дня захисника України, українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці 13 жовтня у Цукуринській філії Селидівської ЗОШ №6 відбувся військово-патріотичний захід «Слава незламним захисникам». На свято завітали гості: полковник Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України Корабельський Андрій Дмитрович, начальник групи цивільно-військового співробітництва «Максимільянівка» лейтенант Ягодка Сергій Вікторович, заступник міського голови спілки ветеранів Афганістану м. Києва Шатковська Наталія Григорівна, виконуючий обов’язки керуючого Селидівського Ощадбанку Агго Кристина Олександрівна та молодший сержант Дердуга Олександра Вікторівна.
15 жовт. 2020

День захисника України

Вихованців гуртків "Джура" Донецького обласного центру туризму та краєзавства учнівської молоді під керівництвом Слєпцова Олексія, з нагоди Дня захисника України, провели показовий виступ "Спас" у таборі Патріот Лиманського району.
6 жовт. 2020

З 2 по 4 жовтня Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) провів Відкритий оnline Кубок України зі спортивного орієнтування в рамках V етапу Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» (далі – Кубок) у дистанційному режимі.
3 жовт. 2020

4 жовтня – День працівників освіти

Про вчителів є думка особлива: Завжди такі розумні і красиві, Такі начитані, і все на світі знають, І терпеливо, мудро нас навчають! У День всесвітній вчителям пошана, Хай сила ваша буде нездоланна, Хай люблять, поважають дуже діти, Дарують вам і усмішки, і квіти! Нехай колеги люблять і цінують, Художники портрети намалюють, А композитори пісні про вас складають, І співаки вам пісню заспівають!