15 квіт. 2019

ІІ та ІІІ етапи «DonOrientChamp» пройшли у с. Торське

З 12 по 14 квітня 2019 р. на т/б «Лісова», що у с. Торське Лиманської ОТГ, пройшли IІ та ІІІ етапи Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp».
1 квіт. 2019

Вітаємо переможця фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!»!

Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді проводив у січні 2019 року фотовиставку до Дня Соборності України «Україна – це ми!»
1 квіт. 2019

Інформація про підсумки проведення семінару-практикуму

Інформація про підсумки проведення семінару-практикуму з питань краєзнавства для відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу у містах та районах області
25 бер. 2019

Майстер клас з проходження туристичної смуги перешкод

20.03.2019 вихованці гуртка козацько-лицарського виховання "Джура", керівник Погребняк Є.П. (учні НВК с. Нове Лиманської ОТГ) в рамках підготовки до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)»
20 бер. 2019

Відбувся майстер-клас з надання першої долікарської медичної допомоги

18.03.19 в НВК с. Нове, з метою підготовки до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівник Погребняк Є.П.) відбувся майстер-клас з надання першої долікарської медичної допомоги
20 бер. 2019

Перша зустріч вихованців гуртка «Юні скаути»

17 травня 2019 року, після завершення організаційної роботи, відбулась перша зустріч вихованців гуртка «Юні скаути» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівник Біла О.О.) у м. Святогірськ. Діти знайомились між собою. Вони розповідали про себе, а пізніше почали демонструвати свої фізичні здібності.
18 бер. 2019

ІІ етап Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup» 2019

16 березня 2019 року у м. Курахове на скеледромі «OnlyUp», розташованого на базі Курахівського професійного ліцею, Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено ІІ етап Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup».
18 бер. 2019

«Підростаюча генерація молодих захисників»

14.03.2019 відбулася зустріч вихованців гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» (керівник Бенчук В.О.) з працівниками Першотравневого районного комісаріату.
18 бер. 2019

Сини народу – патріоти України»

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань Верховна Рада України проголосила 14 березня Днем українського добровольця.
4 бер. 2019

Інформація про проведення семінару суддів та керівників команд

Відкритого Кубку Донецької області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, м. Краматорськ, 02.03 – 03.03.2019