20 трав. 2019

ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») відбувся з 13.05.2019 по 19.05.2019 на т/б «Лісова» с. Торське Лиманська ОТГ.
13 трав. 2019

ІНФОРМАЦІЯ про проведення VІІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців

На території турбази «Лісова» с. Торське Лиманського району 10.05-12.05.2019 р. Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді був проведений VІІ обласний зліт юних туристів-краєзнавців, присвячений Дню Європи.
3 трав. 2019

З 28 квітня по 1 травня 2019 року в с. Грушівка Первомайського району Миколаївської області Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму (відкриті змагання Миколаївської області «Кубок Бугу»).

Великоднє дерево бажань

Разом з пробудженням природи від зимового сну починається цикл народних весняних свят. Головним святом для всіх християн є Великдень.

33-річниця Чорнобильської трагедії

26 квітня в Республіканському Будинку культури пройшов вечір - спомин "Голосить дзвін стривожено у квітні" присвячений 33-річниці Чорнобильської трагедії.

"Людина в біді"

23.04.2019 на занятті гуртка «Юні скаути» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівник Біла О.О.) відбулася зустріч з психологами Чеської гуманітарної організації "Людина в біді".

Свято весни

З 27.04.2019 по 29.04.2019 у с. Торське Лиманського району (т/б «Лісова», вул. Підлісна, 75) відбулося Свято весни – спільний захід Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) та Донецької округи ПЛАСТУ – НСОУ
24 квіт. 2019

Звіт про проведення семінару з підготовки керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму.

23 квітня 2019 року у с.Торське Лиманського району на т/б «Лісова» відбувся семінар із підготовки керівників гуртків туристсько-краєзнавчого спрямування, який складався з теоретичної та практичної частини. В ньому взяли участь 14 працівників позашкілля з Краматорська, Слов’янська, Торецька, Лиману, Авдіївки, Лиманського та Костянтинівського районів.
16 квіт. 2019

Екологічна акція

13.04.2019 року учнівська молодь Святогірська була запрошена на суботник для прибирання частки території лісу
16 квіт. 2019