Туристсько-краєзнавчий відділ

Україна - це ми!

24 бер. 2015

Обласний еколого-краєзнавчий рух продовжується в 2015 році

Заповідна українська земля – це та частинка нашої держави, де охороняється природа, це святі місця, де люди можуть відчути свою приналежність до природи, до глибокого і могутнього Всесвіту... Це те, що ми залишаємо нашим дітям і онукам... Традиційно навесні починає роботу обласний еколого-краєзнавчий рух «Донбас заповідний».
21 бер. 2015

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (далі – Всеукраїнський конкурс) проводиться відповідно до Положення (додаток 1) про Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2014 р. № 1008, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25вересня 2014 р. за № 1166/25943, наказу Міністерства освіти і науки України від 08.12.2014 № 1451 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти».
26 січ. 2015

Триває обласний тур Всеукраїнської експедиції "Історія міст і сіл"

Нагадуємо, що триває ІІ (обласний тур) Всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл".