30 вер. 2020

27 вересня - День міста Краматорськ

Це свято кожного з нас! І обличчя будь-якого міста – це, передусім, його жителі - щирі, працьовиті, високодуховні люди, активна молодь, яка формує громадянське суспільство. Вихованці Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, члени гуртка «Історичне краєзнавство» під керівництвом Ірини Отоси (учні ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти») провели низку заходів з нагоди цієї події. Усі вони відбувалися переважно на свіжому повітрі з дотриманням карантинних обмежень.
29 вер. 2020

Всесвітній день туризму у м. Добропілля

Передати власний досвід з пішохідного туризму молодим козачатам запропонували представники рою «Козацька варта» - вихованці гуртка Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (учні Добропільського НВК№4) під час заходу, присвяченого Всесвітньому дню туризму, який був проведений вчителями Добропільського НВК №4 у міському парку культури та відпочинку 28 вересня 2020 року.
28 вер. 2020

Онлайн-семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в містах та районах Донецької області та туристського активу і керівників гуртків ОЦТК краєзнавчого спрямування

25 вересня 2020 року у дистанційному режимі Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) був проведений семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу у містах та районах Донецької області та туристського активу і керівників гуртків ОЦТК краєзнавчого спрямування (далі – Семінар).
28 вер. 2020

Семінар для керівників гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді з дотримання безпечних умов під час подорожей та участі дітей у заходах.

З 23 по 24 вересня Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) був проведений семінар для керівників гуртків ОЦТК з дотримання безпечних умов під час подорожей та участі дітей у заходах (далі – Семінар) у дистанційному режимі з використанням платформи Всеосвіта.

"Шалені перегони 2020"

Долучайтесь до захоплюючої пізнавальної онлайн гри! Старт 01.10.2020 о 18:00!
26 вер. 2020

Всесвітній день туризму

Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня. Історія стверджує, що туризм виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, він став настільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стала займатися переважна більшість людей.
22 вер. 2020

Інформація про проведення обласного семінару суддів та керівників команд зі спортивного орієнтування

22 вересня Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) був проведений обласний семінар суддів та керівників команд зі спортивного орієнтування у дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet.
21 вер. 2020

Всесвітній день чистоти «World Cleanup Day»

19 вересня в рамках проведення Всесвітнього дня чистоти «World Cleanup Day» вихованці Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді долучилися до щорічної міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій (освітній проєкт «School recycling word»).
12 вер. 2020

День фізичної культури та спорту

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту вихованці гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі - ОЦТК) взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування (м. Дружківка).
8 вер. 2020

8 Вересня - Міжнародний день грамотності

Ви вважаєте себе грамотною людиною? Впевнені? Вміння читати - лише мала частина вміння бути грамотною людиною, а ось здатність використовувати прочитане, отримуючи вигоду для себе, оточуючих вас людей, близьких і сім’ї - це більш вагома частина вміння бути грамотним, хоча і не завжди вирішальна.