16 лист. 2020

Міжнародний день толерантності

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО з нагоди 50-річного ювілею цієї організації ухвалили Декларацію принципів терпимості. В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності.
13 лист. 2020

ОЦТК vs COVID-19

організація роботи Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді у дистанційному режимі (з досвіду роботи)
12 лист. 2020

Зголошення

на участь в інтернет-вікторині «100- років Української революції», присвяченої Дню Гідності та Свободи (18 – 20 листопада 2020)
10 лист. 2020

10 листопада – Всесвітній день молоді

Всесвітній день молоді відзначається щорічно 10 листопада, тому що саме в цей день на Всесвітньої конференції молоді у Лондоні, що проходила 29 жовтня – 10 листопада 1945 року, була заснована Всесвітня федерація демократичної молоді (ВФДМ). Міжнародне об’єднання молодіжних організацій – це центр міжнародного демократичного молодіжного руху, який об’єднує молодь незалежно від політичних і релігійних поглядів, расової та національної приналежності. Молоді люди – це майбутнє держави! Молодь виконує в суспільстві важливу функцію зміни поколінь, бере безпосередню участь у перетворенні всіх сфер життєдіяльності соціуму.
9 лист. 2020

Екскурсія до народного краєзнавчого музею вихованців гуртка «Джура»

Вихованці гуртка "Джура" Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівник Олексій Слєпцов), з метою підведення підсумків з теми "Мій рідний край" 7 листопада здійснили екскурсію до краєзнавчого музею м. Лиман.
9 лист. 2020

Цікаві факти про українську мову

1. Найдавніша згадка про українську мову датується 858 роком, а вперше українська мова була прирівняна до рівня літературної мови в кінці XVIII століття після виходу у 1798 році першого видання “Енеїди”, автором якої є Іван Котляревський. Саме його і вважають засновником нової української літературної мови. 2. Український алфавіт являє собою один з варіантів кирилиці, число букв в ньому дорівнює 33. Порівняно з російською мовою, в українському немає великої кількості церковнослов’янських слів. З точки зору лексики найближчими до української є білоруська (84%) і польська (70%) мови.
6 лист. 2020

Школа педагогічної майстерності в ОЦТК

З метою прискорення процесу трансформації передового педагогічного досвіду в широку педагогічну практику, сприяння розвитку професійної майстерності освітян Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – ОЦТК) 05.11.2020 було проведено засідання школи педагогічної майстерності у дистанційному режимі для педагогічних працівників ОЦТК. До засідання долучилося 46 учасників.
5 лист. 2020

Підсумки проведення Щорічної обласної пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний»

Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено Щорічну обласну пошуково-краєзнавчу експедицію «Донбас екскурсійний».
5 лист. 2020

Cемінару суддів та керівників команд Відкритого Кубку Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін»

Інформація про проведення семінару суддів та керівників команд Відкритого Кубку Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін», присвячений Дню Гідності та Свободи України

Школа педагогічної майстерності