22 лют. 2021

Зустріч з військовими

Про співпрацю
21 лют. 2021

Квест "Лабіринтами рідної мови"

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови вихованцями гуртка "Істричне краєзнавство" (керівник Ірина Отоса) було проведено квест "Лабіринтами рідної мови"
19 лют. 2021

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Участь вихованців гуртків ОЦТК у фестивалі "Мови різні – душа одна"
19 лют. 2021

Акція «Янголи пам`яті»

Вихованці ОЦТК долучились до акції пам`яті Героїв Небесної Сотні
17 лют. 2021

Спільне заняття гуртків ОЦТК

Спільне заняття гуртків ОЦТК 16 лютого 2021 року було проведено спільне заняття для вихованців гуртків «Основи наукових досліджень» (керівник Лисак Л.К.), «Історичне краєзнавство» (керівник Григор’єва В.А.), «Літературне краєзнавство» (керівник Калашникова Т.С.) Донецького обласного центру туризму та краєзнавства – студентів Донбаської національної академії будівництва і архітектури.
16 лют. 2021

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення військ з Афганістану 15 лютого 2021 року вихованці гуртка козацько-лицарського виховання “ДЖУРА” Донецького ОЦТК (рій “Козацька варта”, керівник Ковальов Олег) разом з учнями Добропільського НВК №4 поклали квіти до Меморіалу, вшанувавши воїнів-інтернаціоналістів м. Добропілля, полеглих в Афганістані. Воїни-інтернаціоналісти біля Меморіалу розповіли дітям про події того часу, про загиблих товаришів та своє минуле.

Тренінг «Будьмо здорові»

11 лютого 2021 року для вихованців гуртків ОЦТК «Основи наукових досліджень» (керівник – доцент Лисак Л.К.), «Історичне краєзнавство» (керівник – старший викладач Григор’єва В.А.), «Літературне краєзнавство» (керівник – старший викладач Калашникова Т.С.) – студентів Донбаської національної академії будівництва і архітектури – було проведено тренінг «Будьмо здорові» на дистанційній платформі ZOOM.
15 лют. 2021

Проведено І етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp»

З 11 по 14 лютого для учнівської молоді у дистанційному режимі проведено І етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp». Організатори – Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.
15 лют. 2021

«100 років Української революції» в рамках гри «Сокіл» («Джура»)

Підведено підсумки онлайн-конкурсу аматорського документального фільму «100 років Української революції», що відбувся з 8.02.2021 по 12.02.2021 в межах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для старшої вікової групи. Організатори – Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.
11 лют. 2021

Інформація про проведення обласного семінару суддів та керівників команд зі спортивного орієнтування

10 лютого Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді був проведений обласний семінар суддів та керівників команд зі спортивного орієнтування у дистанційному режимі з використанням платформ Google Meet, Coogle Classroom